Skillset Inview (8.x-1.01) - en to os translation catalogue (6 entries)

en: Delete
os: Аппар

en: Cancel
os: Аппар

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы

en: Weight
os: Уæз

en: Preview
os: Развæлгъау фенд
