Skillset Inview (8.x-1.02) - en to af translation catalogue (7 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Weight
af: Gewig

en: Preview
af: Voorskou

en: Operation
af: Operasie
