Skillset Inview (8.x-1.02) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Yes
ca: Sí

en: Weight
ca: Pes

en: Preview
ca: Previsualitza

en: Operation
ca: Operació

en: Save Changes
ca: Desa els canvis
