Skillset Inview (8.x-1.02) - en to es translation catalogue (10 entries)

en: Delete
es: Eliminar

en: Cancel
es: Cancelar

en: Yes
es: Sí

en: Weight
es: Peso

en: Preview
es: Vista previa

en: Percent
es: Porcentaje

en: Operation
es: Operación

en: Save Changes
es: Guardar cambios

en: other
es: otro

en: Custom Blocks
es: Bloques Personalizados
