Skillset Inview (8.x-1.02) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Weight
eu: Pisua

en: Preview
eu: Aurrebista

en: Operation
eu: Eragiketa
