Skillset Inview (8.x-1.02) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Cancel
fa: لغو

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: Weight
fa: وزن

en: Preview
fa: پیش‌نمایش

en: Operation
fa: عملکرد

en: Save Changes
fa: ذخیره تغییرات
