Skillset Inview (8.x-1.02) - en to gl translation catalogue (9 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Weight
gl: Peso

en: Preview
gl: Vista previa

en: Percent
gl: Porcentaxe

en: Operation
gl: Operación

en: Save Changes
gl: Gardar os Cambios
