Skillset Inview (8.x-1.02) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Cancel
is: Hætta við

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: Weight
is: Vægi

en: Preview
is: Forskoða

en: Percent
is: Prósent

en: Save Changes
is: Vista breytingar
