Skillset Inview (8.x-1.02) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Weight
ku: سەنگ

en: Preview
ku: پێشبینی

en: Operation
ku: کردار
