Skillset Inview (8.x-1.02) - en to ro translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Cancel
ro: Anulare

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: Weight
ro: Greutate

en: Preview
ro: Previzualizare

en: Percent
ro: Procente

en: Operation
ro: Operație

en: Save Changes
ro: Salvare Modificări
