Skillset Inview (8.x-1.02) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ta: நீக்குக

en: Cancel
ta: (இ)ரத்து செய்க

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: Weight
ta: நிறை

en: Preview
ta: முன்னோக்கு
