Skillset Inview (8.x-1.02) - en to vi translation catalogue (9 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Yes
vi: Có

en: No
vi: Không

en: Weight
vi: Độ nặng

en: Preview
vi: Xem trước

en: Percent
vi: Phần trăm

en: Operation
vi: Thao tác

en: Save Changes
vi: Lưu thay đổi
