Skillset Inview (8.x-1.03) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: Weight
am: ክብደት

en: Preview
am: ቅድመ እይታ
