Skillset Inview (8.x-1.03) - en to ast translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Weight
ast: Pesu

en: Preview
ast: Entever

en: Operation
ast: Operación

en: Save Changes
ast: Guardar cambeos
