Skillset Inview (8.x-1.03) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Weight
bs: Težina

en: Preview
bs: Pregled
