Skillset Inview (8.x-1.03) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Cancel
et: Tühista

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Weight
et: Kaal

en: Preview
et: Eelvaade

en: Operation
et: Operatsioon
