Skillset Inview (8.x-1.03) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Cancel
id: Batal

en: Yes
id: Ya

en: No
id: Tidak

en: Weight
id: Bobot

en: Preview
id: Pratinjau

en: Operation
id: Operasi

en: Save Changes
id: Simpan Perubahan
