Skillset Inview (8.x-1.03) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Weight
ka: წონა

en: Save Changes
ka: ცვლილებების შენახვა
