Skillset Inview (8.x-1.03) - en to lv translation catalogue (9 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Weight
lv: Svars

en: Preview
lv: Priekšskatījums

en: Percent
lv: Procenti

en: Operation
lv: Operācija

en: Save Changes
lv: Saglabāt Izmaiņas
