Skillset Inview (8.x-1.03) - en to ml translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Cancel
ml: റദ്ദാക്കുക

en: Yes
ml: അതെ

en: No
ml: അല്ല

en: Weight
ml: ഭാരം

en: Preview
ml: മുന്‍‌കാഴ്ച
