Skillset Inview (8.x-1.03) - en to mr translation catalogue (8 entries)

en: Delete
mr: मिटवा

en: Cancel
mr: रद्द

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: Weight
mr: मुल्य

en: Preview
mr: पुर्वदृश्य

en: Percent
mr: टक्के

en: Save Changes
mr: बदल जतन करा
