Skillset Inview (8.x-1.03) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: Weight
my: အစဉ်

en: Preview
my: အစမ်းကြည့်ရန်

en: Operation
my: ပြုလုပ်ဆောင်ရွက်ခြင်း
