Skillset Inview (8.x-1.03) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: Weight
nn: Vekt

en: Preview
nn: Førehandsvis
