Skillset Inview (8.x-1.03) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Weight
ps: وزن

en: Preview
ps: مخليد
