Skillset Inview (8.x-1.03) - en to sq translation catalogue (7 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Cancel
sq: Anulo

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Weight
sq: Pesha

en: Preview
sq: Shikoje

en: Operation
sq: Veprimi
