Skillset Inview (8.x-1.03) - en to uk translation catalogue (11 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Weight
uk: Вага

en: Preview
uk: Попередній перегляд

en: Percent
uk: Відсоток

en: Operation
uk: Дія

en: Save Changes
uk: Зберегти зміни

en: other
uk: інше

en: Weight for ID @id
uk: Вага для ID @id
