Skillset Inview (8.x-1.04) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Weight
ar: الوزن

en: Preview
ar: معاينة

en: Operation
ar: عملية

en: Save Changes
ar: حفظ التعديلات
