Skillset Inview (8.x-1.04) - en to be translation catalogue (8 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Weight
be: Вага

en: Preview
be: Перапрагледзець

en: Operation
be: Аперацыя

en: Save Changes
be: Захаваць змены
