Skillset Inview (8.x-1.04) - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Weight
eo: Pezo

en: Preview
eo: Antaŭrigardo

en: Operation
eo: Operacio
