Skillset Inview (8.x-1.04) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Weight
fi: Paino

en: Preview
fi: Esikatselu

en: Operation
fi: Toimenpide

en: Save Changes
fi: Tallenna muutokset
