Skillset Inview (8.x-1.04) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Delete
it: Elimina

en: Cancel
it: Annulla

en: Yes
it: Sì

en: Weight
it: Peso

en: Preview
it: Anteprima

en: Operation
it: Operazione

en: Save Changes
it: Salva le modifiche
