Skillset Inview (8.x-1.04) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Weight
sl: Teža

en: Preview
sl: Predogled
