Skillset Inview (8.x-1.04) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Cancel
oc: Anullar

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: Weight
oc: Pes

en: Preview
oc: Apercebut

en: Operation
oc: Operacion

en: Save Changes
oc: Enregistrar los cambiaments
