Skillset Inview (8.x-1.04) - en to pl translation catalogue (10 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Weight
pl: Waga

en: Preview
pl: Podgląd

en: Percent
pl: Procent

en: Operation
pl: Czynność

en: Save Changes
pl: Zapisz zmiany

en: other
pl: Inne
