Skillset Inview (8.x-1.04) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Weight
sk: Váha

en: Preview
sk: Náhľad

en: Operation
sk: Operácia
