Skillset Inview (8.x-1.04) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Cancel
tr: İptal

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: Weight
tr: Ağırlık

en: Preview
tr: Ön izleme

en: Operation
tr: İşlem

en: Save Changes
tr: Değişiklikleri Kaydet
