Skinr (8.x-2.0-alpha2) - en to he translation catalogue (85 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Save configuration
he: שמירת תצורה

en: Reset to defaults
he: חזרה להגדרות ברירת המחדל

en: enabled
he: פעיל

en: enable
he: אפשר

en: delete
he: מחיקה

en: Status
he: מצב

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Content
he: תוכן

en: Groups
he: קבוצות

en: Group
he: קבוצה

en: Type
he: סוג

en: List
he: רשימה

en: disabled
he: מושבת

en: Cancel
he: ביטול

en: Description
he: תיאור

en: Delete group
he: מחק קבוצה

en: Enable
he: הפעלה

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: unknown
he: אחר

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Reset
he: איתחול

en: This action cannot be undone.
he: לא ניתן לבטל פעולה זו.

en: Weight
he: משקל

en: none
he: ללא

en: Name
he: שם

en: edit
he: עריכה

en: Label
he: תווית

en: Save
he: שמירה

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Update
he: עדכון

en: Add
he: הוספה

en: View
he: צפיה

en: Theme
he: ערכת עיצוב

en: theme
he: ערכת נושא

en: type
he: סוג

en: status
he: מצב

en: Options
he: אפשרויות

en: Update options
he: אפשרויות עדכון

en: Done
he: בוצע

en: Block
he: בלוק

en: Page
he: דף

en: Comment
he: תגובה

en: Filter
he: סינון

en: Overridden
he: נדרס

en: Conditions
he: תנאים

en: Normal
he: נורמלי

en: Advanced
he: מתקדם

en: System
he: מערכת

en: Group name
he: שם קבוצת המודעות

en: group
he: קבוצה

en: Option
he: אפשרות

en: Add group
he: הוספת קבוצה

en: Operation
he: פעולה

en: No items selected.
he: לא נבחרו פריטים.

en: The update has been performed.
he: העדכון בוצע.

en: Refine
he: מיקוד

en: Undo
he: ביטול

en: Revert
he: שחזור

en: any
he: הכל

en: revert
he: שחזר

en: Processing
he: בתהליך

en: disable
he: השבתה

en: Storage
he: אחסון

en: The update has encountered an error.
he: העדכון נתקל בשגיאה.

en: 1 item successfully processed: | @count items successfully processed:
he[0]: פריט אחד עובד בהצלחה:
he[1]: @count פריטים עובדו בהצלחה:

en: Skin
he: עיצוב

en: Show only items where
he: הצגת פריטים רק כאשר

en: Panel
he: פאנל

en: Machine name
he: שם מכונה

en: About
he: אודות

en: Element
he: אלמנט

en: Save groups
he: שמור קבוצות

en: No content available.
he: אין תוכן זמין.

en: Uses
he: שימושים

en: Group title
he: כותרת הקבוצה

en: Additional classes for Skinr may only contain alphanumeric characters, spaces, - and _.
he: קלאסים נוספים יכולים להכיל רק אותיות לטיניות, רווח, "-", ו-"_"

en: An error occurred and processing did not complete.
he: ארעה שגיאה והעיבוד לא הסתיים.

en: Library
he: ספריה

en: and where %property is %value
he: וכאשר ה%property הוא %value

en: where %property is %value
he: כאשר ה%property הוא %value

en: and where
he: וכאשר
