Skinr (8.x-2.0-alpha2) - en to kk translation catalogue (51 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Save configuration
kk: Конфигурацияны сақтау

en: Reset to defaults
kk: Қалыпқа келтіру

en: enabled
kk: қосулы

en: enable
kk: косулы

en: delete
kk: Өшіру

en: Status
kk: Жағдайы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Content
kk: Контент

en: Groups
kk: Группалар

en: Type
kk: Тип

en: List
kk: Көрсету

en: disabled
kk: рұқсат етілмеген

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Description
kk: Сипаттама

en: Enable
kk: Қосылған

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Reset
kk: Ысыру

en: This action cannot be undone.
kk: Бұл әрекет қайтарылмайды.

en: Weight
kk: Салмағы

en: none
kk: көрсетілмеген

en: Name
kk: Аты

en: edit
kk: түзету

en: Label
kk: Атауы

en: Save
kk: Сақтау

en: Default
kk: Стандартты

en: Update
kk: Жанарту

en: View
kk: Қарау

en: type
kk: түр

en: status
kk: статусы

en: Update options
kk: Жаңарту баптаулары

en: Block
kk: Блок

en: Page
kk: Бет

en: Comment
kk: Пікір

en: Filter
kk: Фильтрле

en: System
kk: Системасы

en: Operation
kk: Операция

en: No items selected.
kk: Еш элемент таңдалған жоқ.

en: The update has been performed.
kk: Жаңарту орындалды.

en: Refine
kk: Жаңарту

en: Undo
kk: Қайтару

en: Processing
kk: Өңделу...

en: The update has encountered an error.
kk: Жаңарту кезінде қате табылды.

en: 1 item successfully processed: | @count items successfully processed:
kk[0]: 1 элемент сәтті өңделді:
    @count элемент сәтті өңделді:

en: Show only items where
kk: Төмендегі фильтрге сәйкес элементтерді көрсету

en: No content available.
kk: Контент жоқ.

en: An error occurred and processing did not complete.
kk: Қате кеткендіктен өңдеу аяқталмады.
