Skinr (8.x-2.0-alpha2) - en to pl translation catalogue (93 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Save configuration
pl: Zapisz konfigurację

en: Reset to defaults
pl: Przywróć domyślne

en: enabled
pl: włączone

en: enable
pl: włącz

en: delete
pl: usuń

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Content
pl: Zawartość

en: Groups
pl: Grupy

en: Group
pl: Grupa

en: Type
pl: Typ

en: List
pl: Lista

en: disabled
pl: wyłączone

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Description
pl: Opis

en: Delete group
pl: Usuń grupę

en: Enable
pl: Włącz

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Enabled
pl: Włączone

en: unknown
pl: nieznane

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Reset
pl: Resetuj

en: This action cannot be undone.
pl: Operacja jest nieodwracalna.

en: Weight
pl: Waga

en: none
pl: brak

en: Name
pl: Nazwa

en: edit
pl: edytuj

en: Label
pl: Etykieta

en: Save
pl: Zapisz

en: Default
pl: Domyślny

en: Update
pl: Aktualizuj

en: Add
pl: Dodaj

en: View
pl: Widok

en: Theme
pl: Skórka

en: theme
pl: skórka

en: type
pl: typ

en: Options
pl: Opcje

en: Update options
pl: Opcje aktualizacji

en: Done
pl: Gotowe

en: Block
pl: Blok

en: Page
pl: Strona

en: Comment
pl: Komentarz

en: Filter
pl: Filtr

en: Overridden
pl: Nadpisany

en: Conditions
pl: Warunki

en: Add a condition
pl: Dodaj warunek

en: Normal
pl: Zwykły

en: Advanced
pl: Zaawansowane

en: Group name
pl: Nazwa grupy

en: group
pl: grupa

en: Option
pl: Opcja

en: Untitled
pl: Bez nazwy

en: CSS classes
pl: Klasy CSS

en: module
pl: moduł

en: Add group
pl: Dodaj grupę

en: Operation
pl: Czynność

en: Additional
pl: Dodatkowe

en: No items selected.
pl: Nie wybrano żadnych elementów.

en: The update has been performed.
pl: Aktualizacja została zakończona.

en: Refine
pl: Uwzględnij

en: Undo
pl: Cofnij

en: Revert
pl: Przywróć

en: any
pl: dowolny

en: revert
pl: przywróć

en: Processing
pl: Przetwarzanie

en: disable
pl: wyłącz

en: Storage
pl: Magazyn

en: The update has encountered an error.
pl: Podczas aktualizacji wystąpił błąd.

en: 1 item successfully processed: | @count items successfully processed:
pl[0]: Pomyślnie przetworzono jeden element.
pl[1]: Pomyślnie przetworzono @count elementy.
pl[2]: Pomyślnie przetworzono @count elementów.

en: Skin
pl: Skórka

en: Show only items where
pl: Pokaż tylko te elementy, których

en: Machine name
pl: Identyfikator systemowy

en: About
pl: O stronie

en: Skin settings
pl: Ustawienia skórki

en: No content available.
pl: Brak zawartości.

en: Uses
pl: Używa

en: Group title
pl: Tytuł grupy

en: An error occurred and processing did not complete.
pl: Wystąpił błąd i operacja została przerwana.

en: Library
pl: Biblioteka

en: Trigger the activation of this context
pl: Wyzwól aktywację tego kontekstu

en: Are you sure you want to delete this item? | Are you sure you want to delete these items?
pl[0]: Czy na pewno chcesz usunąć ten element?
pl[1]: Czy na pewno chcesz usunąć te elementy?
pl[2]: Czy na pewno chcesz usunąć te elementy?

en: Require all conditions
pl: Wymagaj wszystkich warunków

en: If checked, all conditions must be met for this context to be active. Otherwise, the first condition that is met will activate this context.
pl: Jeżeli zaznaczone, wszystkie warunki muszą być spełnione, żeby ten kontekst był aktywny. W innym przypadku pierwszy spełniony warunek włączy ten kontekst.

en: and where %property is %value
pl: i gdzie %property jest %value

en: where %property is %value
pl: gdzie %property jest %value

en: and where
pl: i gdzie

en: Additional classes
pl: Dodatkowe klasy

en: Element type
pl: Typ elementu

[ctx: Plural]
en: Disabled
pl: Wyłączone

[ctx: Plural]
en: Enabled
pl: Włączone

en: Filter by view name or description
pl: Filtruj według nazwy widoku lub opisu
