Skribble Digital Signatur Integration (1.0.0) - en to af translation catalogue (10 entries)

en: Title
af: Titel

en: Author
af: Outeur

en: File
af: Lêer

en: Settings
af: Verstellings

en: Save
af: Stoor

en: View
af: Wys

en: Created
af: Geskep

en: Node
af: Mode

en: Signatures
af: Handtekeninge

en: Authored on
af: Geskep op
