Skribble Digital Signatur Integration (1.0.0) - en to ast translation catalogue (14 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Author
ast: Autor

en: File
ast: Ficheru

en: Settings
ast: Preferencies

en: Label
ast: Etiqueta

en: Save
ast: Guardar

en: View
ast: Vista

en: Updated
ast: Anováu

en: Created
ast: Fechu

en: Node
ast: Noyu

en: Signatures
ast: Robles

en: Rows
ast: Fileres

en: Size of textfield
ast: Tamañu del campu de testu

en: Authored on
ast: Autoría en
