Skribble Digital Signatur Integration (1.0.0) - en to cy translation catalogue (11 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Author
cy: Awdur

en: File
cy: Ffeil

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Save
cy: Cadw

en: View
cy: Gweld

en: Updated
cy: Newidwyd

en: Created
cy: Wedi ei greu

en: Node
cy: Nod

en: Signatures
cy: Llofnodion

en: Authored on
cy: Wedi ei awduro ar
