Skribble Digital Signatur Integration (1.0.0) - en to hu translation catalogue (26 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Author
hu: Szerző

en: File
hu: Fájl

en: Settings
hu: Beállítások

en: Label
hu: Címke

en: Save
hu: Mentés

en: View
hu: Megtekintés

en: Updated
hu: Frissítve

en: ID
hu: Azonosító

en: Created
hu: Létrehozva

en: Node
hu: Tartalom

en: API Key
hu: API-kulcs

en: Textfield
hu: Szövegmező

en: Signatures
hu: Aláírások

en: Rows
hu: Sorok

en: Size of textfield
hu: A szövegmező mérete

en: Authored on
hu: Beküldés ideje

en: Changed
hu: Módosítva

en: Text area (multiple rows)
hu: Szövegdoboz (többsoros)

en: The status.
hu: Az állapot.

en: Placeholder
hu: Helykitöltő

en: The file.
hu: A fájl.

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
hu: A beviteli mezőben annak kitöltéséig megjelenő szöveg. Egy példa érték vagy rövid leírás tájékoztatja a felhasználót az elvárt formátumról.

en: Placeholder: @placeholder
hu: Helykitöltő: @placeholder

en: Textfield size: @size
hu: Szövegmező mérete: @size

en: Number of rows: @rows
hu: Sorok száma: @rows
