Skribble Digital Signatur Integration (1.0.0) - en to jv translation catalogue (13 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Author
jv: Penulis

en: File
jv: Berkas

en: Settings
jv: Sétingan

en: Label
jv: Judul

en: Save
jv: Simpen

en: View
jv: Tampilan

en: Updated
jv: Wis anyar

en: Created
jv: Digawé

en: Rows
jv: Baris

en: Size of textfield
jv: Ukuran field tèks

en: Authored on
jv: Ditulis nang

en: Text area (multiple rows)
jv: Kotak tèks (barisé akèh)
