Skribble Digital Signatur Integration (1.0.0) - en to kk translation catalogue (10 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Author
kk: Автор

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Label
kk: Атауы

en: Save
kk: Сақтау

en: View
kk: Қарау

en: Created
kk: Құрылған

en: Node
kk: Түйін

en: Signatures
kk: Қолтаңбалар

en: Authored on
kk: Уақыты
