Skribble Digital Signatur Integration (1.0.0) - en to km translation catalogue (15 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Author
km: អ្នក​និពន្ធ

en: File
km: ឯកសារ

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Label
km: ស្លាក

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: View
km: មើល

en: Updated
km: បាន​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: Node
km: ថ្នាំង

en: Signatures
km: ​ហត្ថលេខា

en: Rows
km: ជួរ​ដេក

en: Size of textfield
km: ទំហំ​វាល​អត្ថបទ

en: Authored on
km: និពន្ធ​នៅ

en: Text area (multiple rows)
km: ផ្ទៃ​អត្ថបទ​ (ជួរ​ដេក​ច្រើន​)
