Skribble Digital Signatur Integration (1.0.0) - en to my translation catalogue (8 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Author
my: စာရေးသူ

en: File
my: ဖိုင်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Label
my: အညွန်း

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: Authored on
my: ရေးသားချိန်
