Skribble Digital Signatur Integration (1.0.0) - en to nl translation catalogue (24 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Author
nl: Auteur

en: File
nl: Bestand

en: Settings
nl: Instellingen

en: Save
nl: Opslaan

en: View
nl: Weergeven

en: Updated
nl: Bijgewerkt

en: Created
nl: Aangemaakt

en: API Key
nl: API-sleutel

en: Textfield
nl: Tekstveld

en: Quality
nl: Kwaliteit

en: Signatures
nl: Handtekeningen

en: Rows
nl: Rijen

en: Size of textfield
nl: Lengte van het tekstveld

en: Authored on
nl: Aangemaakt op

en: Changed
nl: Gewijzigd

en: Text area (multiple rows)
nl: Tekstveld (meerdere rijen)

en: The status.
nl: De status.

en: Placeholder
nl: Plaatshouder

en: The file.
nl: Het bestand.

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
nl: Tekst wordt getoond in het veld, tot er een waarde wordt ingevoerd. Deze aanwijzing is gewoonlijk een voorbeeldwaarde of een korte beschrijving van de verwachte opmaak.

en: Placeholder: @placeholder
nl: Plaatshouder: @placeholder

en: Textfield size: @size
nl: Tekstveldgrootte: @size

en: Number of rows: @rows
nl: Aantal rijen: @rows
