Skribble Digital Signatur Integration (1.0.0) - en to nn translation catalogue (11 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Author
nn: Forfattar

en: File
nn: Fil

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Label
nn: Etikett

en: Save
nn: Lagre

en: View
nn: Sjå på

en: Updated
nn: Oppdatert

en: Created
nn: Laga

en: Rows
nn: Rader

en: Authored on
nn: Skrive
