Skribble Digital Signatur Integration (1.0.0) - en to os translation catalogue (7 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Author
os: Автор

en: File
os: Файл

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Label
os: Нысан

en: Save
os: Ныффысс

en: View
os: Фенд
